Transport Polska – Włochy – Polska

Co nas wyróżnia?

Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy zorganizować każdy rodzaj transportu, w zależności od przewożonego towaru i jego gabarytu. Dbamy o to, aby nasze usługi realizowane były terminowo, rzetelnie oraz przejrzyście.

Nasi kierowcy posiadają niezbędne uprawnienia oraz umiejętności. Potrafią sobie poradzić w różnych sytuacjach na drodze, służą radą oraz pomocą. O gwarancji wykonania usługi świadczy również posiadana przez nas flota samochodowa. Nasze samochody przechodzą regularne kontrole stanu technicznego, nie pozwalamy sobie na błędy i niedopatrzenia.

Jaki rodzaj towaru przewozimy?

  • meble, odzież
  • sprzęty RTV, AGD
  • przedmioty wielkogabarytowe
  • palety z produktami
  • paczki, przesyłki
  • obrazy
  • kwiaty, rośliny
  • materiały budowlane
  • inne nietypowe przedmioty
przeprowadzki do włoch
szybki i sprawny transport do włoch

Transport Polska Włochy zaufaj naszej firmie

Firma Włochpol-transport wyspecjalizowała się w organizacji międzynarodowych usług transportowych do Włoch. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy znają topografię Włoch, a także gwarantują profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Dzięki czemu jesteśmy pewni wysokiej jakości oferowanych usług transportu do Włoch, co potwierdza pozytywne rekomendacje wystawiane nam przez naszych klientów. Nie boimy się wyzwań, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie.

Drugim filarem, na którym opiera się nasza firma jest sprawna i szeroka flota samochodowa, dzięki której oferowanie usług na wysokim poziomie nie było by możliwe. Dbamy o nasze auta, utrzymujemy je w czystości oraz zapewniamy sprawność techniczną. Wiele z nich dostosowana jest do transportowania różnego rodzaju towarów, często niestandardowych i nietypowych. Auta posiadają różnego rodzaju przestrzeń ładunkową: izoterma, kontener, czy plandeka, część z nich posiada specjalne rampy pomagające w załadunku i rozładunku towaru. Dysponujemy również typowymi busami, które pozwalają na załadunek do 1 tony różnymi przedmiotami. Nasze auta docierają z Polski do każdego zakątka Włoch. Towarami, które najczęściej przewozimy są meble, materiały budowlane, a także pojazdy jedno osiowe i inne.

Skontaktuj się z naszą firmą, jeśli potrzebujesz usług transportu drobnicowego, częściowego i całopojazdowego do Włoch. Dla nas największym priorytetem jest terminowe wykonanie usługi co gwarantuje nasze indywidualne i profesjonalne podejście.

Transport do Włoch

Przejdź do formularza

Zapytaj nas o cenę. Usługę wyceniamy w zależności od rozmiaru ładunku. Podstawiamy odpowiedni samochód, pomagamy w załadunku. Skontaktuj się, aby poznać dokładne szczegóły.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij