Przeprowadzki Polska – Włochy – Polska

Jak wygląda przeprowadzka?

Samodzielna organizacja przeprowadzki może przerosnąć osobę, która nigdy nie miała z tym do czynienia. Dokładnie zdajemy sobie sprawę jakim stresującym przeżyciem może być zmiana miejsca zamieszkania. O ilu rzeczach trzeba pamiętać oraz jak trudno wszystko zaplanować.

Pierwszym etapem jest zebranie dokładnych informacji o przewożonych ładunku, ilości mebli, sprzętu domowego oraz pozostałych przedmiotów. Na tej podstawie sporządzamy dokładną wycenę oraz przygotowujemy flotę samochodową do wykonania przeprowadzki do Włoch. Następnie instruujemy jak przygotować przedmioty do transportu, które dodatkowo zabezpieczamy na czas transportu.

Dla nas jest to przede wszystkim codzienna praca, którą dzięki doświadczeniu oraz wypracowanej metodyce przeprowadzamy sprawnie i szybko.

Posiadana flota

Nasza flota samochodowa pozwala nam na wykonanie każdego zlecenia. Posiadamy samochody o różnej ładowności, pozwalające na przewiezienie różnych przedmiotów (sejfów, kanap, meblościanek, fortepianów, obrazów oraz innych niestandardowych przedmiotów). Dbamy o to, aby właściwie i należycie zabezpieczyć Państwa dobytek na czas załadunku, transportu i rozładunku.

Przeprowadzki do włoch
przeprowadzki do włoch
transport do włoch

Przeprowadzka do Włoch – zaufaj specjalistom

Już organizacja zwykłej przeprowadzki w obrębie jednej miejscowości jest kłopotliwa, czasochłonna oraz ogromnie angażująca emocjonalnie, a zatem stresująca. Dlaczego nie zaufać specjalistom w organizacji przeprowadzek międzynarodowych do Włoch? Nasze usługi oferujemy osobom indywidualnym, instytucjom oraz firmom. Dlaczego jesteśmy tak skuteczni? Przede wszystkim opieramy się na sprawdzonej metodyce pracy przy organizacji przeprowadzki, pierwszym etapem jest kontakt z naszym przedstawicielem, w ten sposób określamy rozmiar i wagę przewożonych przedmiotów, wyłapujemy te niestandardowe, wymagające indywidualnego podejścia i specjalnych zabezpieczeń. Przeprowadzkę rozliczamy dopiero po wykonaniu zlecenia.

Przeprowadzka kierunek Włochy, dotrzemy w każde miejsce

Zatrudniamy doświadczonych kierowców, znających trasy i sposoby poruszania się na międzynarodowych trasach. Powierzając nam swój dobytek i różne przedmioty do transportu możesz być pewien, że te zostaną należycie zabezpieczone i przygotowane do długiej podróży. W razie potrzeby dostarczamy materiały do pakowania, natomiast w standardzie pomagamy w załadunku i rozładunku transportowanego mienia. Od wielu lat wykonujemy przeprowadzki do Włoch, znamy topografię tego kraju, jaki i pewnie poruszamy się po włoskich drogach. Dbamy o terminowość i odpowiednie zabezpieczenie przewożonych przedmiotów.

Potrzebujesz usług przeprowadzki do Włoch? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, potrzebujesz przewieźć również inne przedmioty? Skorzystaj z usług szeroko rozumianych usług transportowych. Zapraszamy.

Przeprowadzki do Włoch

Kliknij, aby przejść do formularza

Możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub przy pomocy rozbudowanego formularza kontaktowego. Zadbamy o Twój dobytek i terminowe wykonanie zlecenia. Wszystkie wyceny są darmowe.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij