O nas

Jak działamy

Nasza firma specjalizuje się w organizacji usług transportowych oraz przeprowadzek do Włoch. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych oraz firm, przewozimy różne, nawet niestandardowe ładunki wymagające dodatkowego zabezpieczenia. Przewozimy całość dobytku lub wybrane jego części we wskazanym czasie oraz miejscu.

szybki i sprawny transport do włoch

Jakie świadczymy usługi?

  • organizujemy usługi transportowe od od 2009 roku
  • każde zlecenie traktujemy indywidualnie
  • najważniejsza jest satysfakcja naszych klientów i pozytywne referencje
  • dbamy o terminowość naszych usług
  • zajmujemy się również przewozem zwierząt
  • usługi wykonywane są przed doświadczonych kierowców
  • oferujemy pomoc w załadunku i rozładunku w miejscu dostawy

Posiadamy flotę samochodową o różnej ładowności, pozwalające na przewóz palet i innych dużych przedmiotów (pianina, fortepiany, materiały budowlane, stolarka budowlana itp.).

Każde zlecenie jest starannie planowane i przeprowadzane oraz monitorowane na wszystkich jego etapach. Nad bezpieczeństwem Państwa towarów czuwa zespół doświadczonych kierowców. Ponadto każdy transport jest ubezpieczony na wypadek zdarzeń losowych.

Organizacja przeprowadzek i transportu

Skontaktuj się

Terminowo i sprawnie. Chcesz dowiedzieć się więcej o nas? Jak pracujemy i ile kosztują nasze usługi. Skontaktuj się z nami i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij