FAQ

W związku z licznymi pytaniami z Państwa strony przygotowaliśmy specjalny dział najczęściej zadawanych pytań dotyczących przeprowadzek i transportu do Włoch. Znajdą w nim Państwo niezbędne informacje, które pozwolą rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące tego jak wygląda przeprowadzka, jak przebiega, a także tego jakie są nasze działania w sytuacji, gdy dzieje się coś nieplanowanego.

Czy pomogą mi Państwo przygotować/zapakować mienie?

Na życzenie naszych klientów oferujemy pomoc w pakowaniu mienia. Pomagamy również w przygotowaniu towarów do zapakowania. Nasza pomoc jest profesjonalna, a usługi zgodne z bezpieczeństwem przewozu.

Czy dostarczają Państwo materiały do przeprowadzki?

Jesteśmy przygotowani do dostarczenia materiałów do przeprowadzki. Posiadamy różnego rodzaju materiały, w zależności od przewożonych przedmiotów. Przed przyjazdem uzgadniamy z klientem rodzaj przewożonego mienia i wybieramy odpowiedni rodzaj materiałów do pakowania.

Czy przewozimy zwierzęta?

Oferujemy usługi transportu zwierząt. Zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami przewozimy zwierzęta w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Rodzaj transportu dobierany jest w zależności od wielkości zwierzęcia i potrzeb indywidualnych klienta.

Ile trwa podróż?

Staramy się dowieźć mienie klienta w najkrótszym możliwym terminie. Ustalany jest on bezpośrednio w klientem przez nawiązaniem współpracy. Obliczając długość podróży bierzemy pod uwagę ilość kilometrów, dzień tygodnia i porę dnia.

Ile kosztuje przeprowadzka?

Koszt przeprowadzki ustalany jest indywidualnie po wykonaniu zlecenia. Należy mieć na uwadze ilość przewożonych towarów, ich wielkość oraz ilość kilometrów do przebycia. Koszt przeprowadzki różni się również od samochodu, potrzebnego do transportu.

Jak zabezpieczone jest przewożone mienie?

Przewozimy mienie klienta zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Pakując przedmioty do podróży należy zwrócić uwagę na ich wagę, rozmiar i rodzaj. Należy pamiętać, aby urządzenia elektroniczne, szkło i inne cenne lub chrupkie materiały pakować w oddzielne kartony, oznaczone specjalnym znaczkiem. W taki sposób pracownik firmy będzie mógł szybciej i sprawniej poradzić sobie z załadunkiem.

Czy mój dobytek jest dodatkowo ubezpieczony?

Istnieje możliwość dodatkowego ubezpieczenia przewożonego mienia. Taka opcja jest zalecana zwłaszcza dla przedmiotów cennych. Wielkość ubezpieczenia jest dobierana stosunkowo do wartości towaru.

Sytuacje losowe (wypadki, choroby, awarie) i co wtedy?

Przy pojawieniu się sytuacji losowych każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie. W przypadku awarii inny samochód podstawiany jest najszybciej, jak to możliwe. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim dobrem i komfortem naszych klientów, którzy mogą mieć pewność, że ich mienie zostanie dowiezione na czas.

Jak odpowiednio zapakować, zabezpieczyć meble, sprzęty AGD, RTV?

Każdy towar powinien być zapakowany odpowiednio do jego rodzaju. Przedmioty chrupkie, takie jak szkło, powinny posiadać odpowiednie oznaczenie. Sprzet AGD i RTV powinien być zapakowany z folię bąbelkową i w dodatkowo usztywniony karton. Przewóz mebli odbywa się w opakowaniach, zabezpieczających je od zarysowań i zniszczeń.

Czy przewozimy przedmioty delikatne (obrazy, komplety porcelany)

Nasza firma przewozi każdy rodzaj towaru. W przypadku przedmiotów delikatnych należy zwrócić szczególną uwagę na odpowiednie ich zabezpieczenie. Nasi specjaliści od przeprowadzek doskonale wykonują swoje zadania i zapewniają bezpieczne dowiezienie do celu nawet delikatnych przedmiotów.

Czy na miejscu przeprowadzki pomagają Państwo w rozładunku?

Oczywiście. Obsługa klienta odbywa się w sposób kompleksowy. Na życzenie klienta nasi pracownicy pomogą w rozładunku mienia i wniesienia go do punktu przeznaczenia.

Czy wykonują Państwo przeprowadzki z Włoch?

Nasza firma specjalizuje się w przeprowadzkach z Włoch do Polski i z Polski do Włoch. Posiadamy doświadczenie w przewozie mienia za granicę i zapewniamy najkrótsze terminy.

Czy przewożą Państwo rośliny?
Transport?

Zajmujemy się przewozem różnego rodzaju przedmiotów, w tym roślin. Nasi pracownicy wiedzą, w jaki sposób powinny być one zapakowane, zwracają uwagę na długość transportu, rodzaj roślin, warunki pogodowe i przewozowe.

Czy wykonują Państwo transport drobnicowy do Włoch?

Oferujemy przewóz do Włoch zarówno przedmiotów wielkogabarytowych, jak i transport drobnicowy. Termin, cena i warunki przewozu są ustalane bezpośrednio z klientem.

Czy wykonujemy transport nietypowych przedmiotów (sejfy, pianina, fortepiany)

Nasza firma oferuje przewóz przedmiotów nietypowych, takich jak sejfy, pianina czy fortepiany. Przy transporcie takich przedmiotów zwracamy szczególną uwagę na wartość danych towarów i rodzaj opakowania, w którym zostają one przewożone. Dokonujemy wszelkich starań dla bezpieczeństwa przedmiotów, dlatego klient może być pewny, że dojadą one nie tylko na czas, ale również nieuszkodzone.

Ile kosztuje transport do Włoch, jaki jest cennik?

Cena przewozu towarów do Włoch jest ustalana indywidualnie z każdym klientem. Może się ona różnić w zależności od wagi, rozmiaru i rodzaju przedmiotu. Za transport rozliczamy się po wykonaniu zlecenia.

Jakie są terminy wykonania usługi transportu?

Staramy się dowieźć mienie w najkrótszym możliwym terminie. Termin wykonania usługi transportu różni się w zależności od ilości kilometrów, rodzaju przedmiotu oraz warunków na drodze. Należy mieć na uwadze również dzień tygodnia i ewentualne utrudnienia na drodze.

Czy powierzony Państwu ładunek jest ubezpieczony?

Tak. Przewożony ładunek posiada ubezpieczenie na wypadek zdarzeń losowych. W związku z tym każdy klient może mieć pewność, że powierzone przez niego przedmiotu dojadą całe i bez uszkodzeń. Ubezpieczenie gra główną rolę zwłaszcza przy transporcie przedmiotów wartościowych i delikatnych.

W jaki sposób zabezpieczany jest transport?

Transport mienia każdego klienta zabezpieczany jest w zależności od rodzaju i wielkości ładunku. Nasi specjaliści pomogą w zapakowaniu przedmiotów zgodnie z normami bezpieczeństwa oraz zapewnią specjalne zabezpieczenie dla niestandardowych przedmiotów.

Czy wielkość i rodzaj ładunku ma znaczenie?

Wielkość i rodzaj ładunku ma znaczenie, zwłaszcza podczas ustalania terminu i kosztów przewozu. W zależności od gabarytów, rodzaju i wagi ładunku dobierany jest odpowiednich rozmiarów samochód. Od wielkości przedmiotów zależy również czas ładunku i rozładunku.

Jakich produktów Państwo nie transportują?

Nasza firma zajmuje się transportem każdego rodzaju produktów. W zależności od ich rodzaju dostosowujemy rodzaj opakowania i ubezpieczenia oraz warunki przewozu. Nasi specjaliści posiadają doświadczenie w przewozie przedmiotów wielkogabarytowych, niestandardowych i wartościowych.

Czy posiadają Państwo niezbędne uprawnienia i certyfikaty?

Nasza firma działa na rynku wraz ze wszystkimi potrzebnymi do tego uprawnieniami i certyfikatami. Nasz klient może być pewien wysokiej jakości oferowanych przez nas usług. Dodatkowo każdy może sprawdzić opinie o naszej firmie, umieszczone na stronie internetowej.

Czy posiadają Państwo specjalne oferty dla klientów biznesowych i indywidualnych?

Posiadamy specjalne oferty dla klientów biznesowych i indywidualnych. Ustalane są one bezpośrednio przed podjęciem współpracy. W celu omówienia takiej oferty należy zadzwonić pod numer podany na stronie, a nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij